KONST / Litografier / Litografi 14609519
nr 1460 9519
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Signerad med dedikation, Highland Cettle. Bildmått: 19x13, yttermått inklusive ram: 27x20 cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:21:33
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson